Статьи

Корпоративні подарунки: ТОП ідей для компаній з різних сфер

Корпоративні подарунки стали вагомою складовою стратегій розвитку компаній і важливим інструментом в комплексі маркетингових комунікацій. Їх широко використовують для формування позитивного ділового іміджу бренду, а також для зміцнення зв’язків з клієнтами, партнерами та співробітниками компанії.

Більшість компаній дуже ретельно займаються підбором сувенірів та презентів. Бо корпоративний подарунок – це не просто приємна дрібничка, а ефективний спосіб впливу на сприйняття бренду. А от подарунок неналежної якості суттєво може зіпсувати враження про бренд. Тому якість – один з найважливіших критеріїв на який варто звертати увагу.

Сувеніри та презенти, які вручаються від імені вашої компанії, мають відображати і підкреслювати її особливості. Тому не варто обирати однотипні ручки чи кружки, які відрізняються лише кольором або логотипом фірми.

Варіанти корпоративних подарунків від компаній з різних сфер

Скласти ТОП ідей нам допомогла майстерня Бланкнот, яка з 2011 року займається виготовленням і брендуванням аксесуарів для корпоративних замовників. Спеціалісти майстерні успішно працюють з провідними брендами та мають великий досвід співпраці з компаніями різних галузей. Детальніше про корпоративні замовлення за посиланням.

Банківська і фінансова сфера

Для банків та різних фінансових установ хорошим варіантом корпоративного подарунку буде кард-кейс, затискач для купюр чи гаманець з натуральної шкіри. Такий подарунок буде довго радувати отримувача, а логотип фірми буде нагадувати про дарувальника.

Корпоративні подарунки: ТОП ідей для компаній з різних сфер

Маркетинг, реклама, PR

Від компаній, які працюють в цій сфері, ідеальним буде подарунок у вигляді софт-буку. Це блокнот, який має міцну шкіряну обкладинку і змінні зошити всередині. Якщо чисті сторінки закінчаться, то внутрішній зошит можна легко замінити на новий. Це робить блокнот нескінченним. Колір сторінок і внутрішнє наповнення можна підібрати на смак замовника.

Корпоративні подарунки: ТОП ідей для компаній з різних сфер

Юриспруденція і діловодство

В сфері, де люди працюють постійно з документами, дуже корисним буде подарунок у вигляді лаконічної шкіряної папки для документів або портмоне-органайзеру. Окрім логотипу фірми на виріб можна додати невеликий слоган компанії.

Корпоративні подарунки: ТОП ідей для компаній з різних сфер

Готельно-ресторанний бізнес

Для представників готельно-ресторанного бізнесу також актуальним буде подарунок у вигляді карт-кейсу. Дуже гарно буде виглядати дисконтна картка чи візитівка вашого закладу в шкіряному чохлі, який потім можна використовувати тривалий час. Також для ресторанів і кафе презентабельний вигляд будуть мати брендовані папки для меню з натуральної шкіри.

Корпоративні подарунки: ТОП ідей для компаній з різних сфер

Сфера туризму

Для людей, які часто подорожують, приємним подарунком стане спеціальне портмоне для подорожей – тревел-кейс. В такому портмоне знайдеться місце для квитків, паспортів та інших документів, які можуть стати в нагоді під час поїздок. Також можна замовити шкіряні бірки для багажу або обкладинки для паспортів.

Корпоративні подарунки: ТОП ідей для компаній з різних сфер

Сфера послуг

У сфері послуг можна підібрати різноманітні варіанти, залежно від напрямку діяльності. Наприклад, варіантом подарунку від салону краси може стати косметичка чи невеличка сумка з логотипом.

У сфері комп'ютерних послуг гарним варіантом може бути шкіряний килимок для миші чи чохол для гаджета.

У сфері нерухомості можна дарувати ключниці чи брендовані брелки.

Для автомобілістів ідеальним подарунком буде обкладинка для документів чи смарт-кейс для автомобільного ключа тощо.

Переваги корпоративних подарунків від майстерні Бланкнот

✅ Спеціалісти майстерні Бланкнот допомагають максимально врахувати особливості компанії при розробці дизайну та оформленні корпоративних подарунків

✅ Для корпоративних клієнтів майстерня має гнучку систему знижок, та надає безкоштовно послугу брендування виробів

✅ Всі аксесуари виготовляють повністю вручну, що говорить про ексклюзивність і особливість кожного подарунка

✅ На всі свої вироби з натуральної шкіри Бланкнот надає гарантію 3 роки

✅ Бланкнот надають оперативні сроки виготовлення замовлення (від 2-х днів)

✅ Каталог майстерні не обмежений лише виробами з натуральної шкіри. Майстерня працює з фетром, замінником шкіри, текстилем, картоном тощо

З каталогом майстерні можна ознайомитись тут:

Офіційний сайт BlankNote

Шоу-рум, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська 8а, офіс 14

Вакансии дня

Комментарии