СтатьиПартнерский материал

Нова локація від Sam`s Steak House Prime

Тема кулінарії та напоїв завжди актуальні кожному. Сучасний тренд в мотивації персоналу – спільне навчання на позапрофесійні теми. Отримуючи разом новий досвід та знання, учасники команди вчаться глибше розуміти один одного. А реалізуючи цей сценарій в незвичних умовах, дізнаються про неочікувані таланти та якості колег.

Нова локація від Sam`s Steak House Prime

Новий ресторан Sam’s Steak House Prime розробив цілу низку нетипових food-івентів для корпоративних клієнтів. У своєму технологічному просторі заклад організує свята, презентації та майстер-класи з унікальними програмами.

Івенти Sam’s Steak House Prime присвячені темам кулінарії, віскі та вина. В ресторані проводять лекції, майстер-класи та дегустації для компаній від 10 до 50 персон.

CHEAF`S TABLE

Унікальний формат Food-івенту, в якому шеф готує вечерю разом з командою. Кухар розповідає про технології приготування стейків та гарнірів до них, салатів, тартарів, а учасники івенту готують разом із ним. Після майстер-класу відбувається вечеря, на якій гості мають змогу спробувати результати свого кулінарного експерименту.

MEAT SKILLS

В Sam’s Steak House Prime панує філософія якісного стейка, тож кожен кухар прагне не просто пригостити гостя м’ясом ідеального прожарювання, а дати йому змогу захопитися мистецтвом приготування.

Щодо Food-івентів, то тут проводять лекції та майстер-класи про види стейків, технології їх дозрівання і ступені прожарювання. Крім того, кухарі вчать гостей приготуванню стейків, бургерів та ребер на природі.

WHISKEY EMPIRICISM

Sam’s Steak House Prime підтримує світовий тренд розвитку культури віскі та знайомить із ним київську аудиторію. В ресторані зібрана вражаюча колекція світових віскі та бурбонів, тому сомельє проводить тематичні дегустації відомих сортів і розповідає про їх особливості та походження.

WINE EXPERIENCE

У Sam’s Steak House Prime є окреме приміщення, де зібрана енотека з вин Старого та Нового світу. Основну увагу в ресторані приділяють інтенсивним напоям, що добре доповнюють смаки стейків, але крім цього мають в колекції великий вибір білого, рожевого та ігристих вин. У форматі food pairing тут відбуваються тематичні дегустації напоїв різних регіонів та сортів.

Кожен з food-івентів може стати повноцінним сценарієм тімбілдінгу або прикрасою класичного корпоративного свята.

Мультимедійне обладнання в просторій залі на другому поверсі дає змогу організувати освітні заходи та презентації, що в поєднанні з нетиповими food-івентами стануть незабутнім досвідом для кожного учасника.

Тож плануйте здивувати свою команду, адже це надзвичайно захоплююче – приготувати разом із колегами вечерю власноруч, або продегустувати різнованітні види напоїв.

Дізнайтесь більше про організацію заходів у Sam’s Steak House Prime:

+38 067 440 94 61

sshprime@usgh.com.ua

Ми у Фейсбук

Вакансии дня

Комментарии